У громаді Камінь-Каширського району оголосили розміри штрафів для тих, хто не прибере своїх територій - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
У громаді Камінь-Каширського району оголосили розміри штрафів для тих, хто не прибере своїх територій

Працювали, щоб громада була чистою і привабливою!

Фото: Сошичненська ОТГ

У громаді Камінь-Каширського району оголосили розміри штрафів для тих, хто не прибере своїх територій

«Зробимо нашу громаду чистою!» – з таким закликом звернулося до місцевих жителів керівництво Сошичненської ОТГ

«Учора прибрали сміття біля адмінприміщення сільської ради, зупинки громадського транспорту в селі Запруддя.

Чистота вона потрібна всім: землі, людині, пташині і рослині!

Чистота вона потрібна всім: землі, людині, пташині і рослині! Зробимо нашу громаду чистою разом! Дякуємо всім, хто трудиться над цим!», – про це йдеться на сайті Сошичненської об’єднаної територіаьної громади.

Голова ОТГ Світлана Сидорук зазначила, що днями прибрали територію біля адмінприміщення центральної садиби Сошичненської ОТГ. «Працювали в парах, дотримуючись карантинних вимог. Найприємніше садити квіти, наш квітник відчув нашу турботу і віддячить нам красою. Дякуємо за саджанці квітів, кущів моїй давній, чудовій подрузі Люсі Констянтинівні, за спонсорські кошти Пилипчуку С В., власникам розсадника в села Качин», – зазначила оччільниця ОТГ.

А раніше вона закликала мешканців прибрати біля свого подвір'я, на своїй земельній ділянці. «Карантин дозволяє працювати і прибирати, сільська рада має право накласти штраф – від 340 до майже 2 тис. грн., або вилучення земельної ділянки», – повідомлялося на сторінці громади.