Інспектора Чопського загону викрито на отриманні неправомірної вигоди 800 доларів США - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Інспектора Чопського загону викрито на отриманні неправомірної вигоди 800 доларів США

Обіцяв сприяти в незаконному переміщенню протиепідемічних засобів захисту.

Державна прикордонна служба України.

Інспектора Чопського загону викрито на отриманні неправомірної вигоди 800 доларів США

Сержант одержав частину неправомірної вигоди – 800 доларів США за сприяння містянину в незаконному переміщенню протиепідемічних засобів захисту

Сьогодні, 11 квітня 2020 року, офіцери Управління внутрішньої та власної безпеки «Захід» спільно зі співробітниками ВБКОЗ УСБУ в Закарпатській області та слідчими ТУ ДБР у місті Львів за процесуального керівництва військової прокуратури Ужгородської гарнізону задокументували факт отримання неправомірної вигоди інспектором відділу прикордонної служби «Ужгород» Чопського прикордонного загону.

За даними слідства, вказаний сержант одержав частину неправомірної вигоди – 800 доларів США за сприяння містянину в незаконному переміщенню протиепідемічних засобів захисту – захисних масок через державний кордон України. Зокрема, йшлося про надання інформації щодо часу та місця розміщення прикордонних нарядів.

Інспектора затримали в порядку ст. 208 КПК України, тривають невідкладні слідчі дії. Вирішуються питання щодо повідомлення йому про підозру за ч. 3 ст. 368 КК України, обрання запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

 

 

Джерело: Державна прикордонна служба України.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.