У Нововолинську встановили, що з чоловіком, інфікованим коронавірусом, контактувало 84 особи - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
У Нововолинську встановили, що з чоловіком, інфікованим коронавірусом, контактувало 84 особи

Міський голова закликав більше уваги приділяти дотриманню карантинних вимог  та самоізоляції.

pixabay.com.

У Нововолинську встановили, що з чоловіком, інфікованим коронавірусом, контактувало 84 особи

Серед них тільки з міської лікарні 46 працівників

Сьогодні, 13 квітня, на черговому брифінгу міський голова Віктор Сапожніков розповів про ситуацію із із захворюваністю на коронавірус у місті, йдеться на сайті міськвлади Нововолинська.

«Маємо 11 підтверджених випадків захворюваності на COVID-19», – сказав Сапожніков. 

На сьогодні встановлено 84 контактні особи, їхня кількість збільшується. «Маємо 11 підтверджених випадків захворюваності на COVID-19», – сказав Сапожніков. 

Серед них – 46 працівників центральної міської лікарні, 1 медпрацівник  центру ПМСД та 11 – зі швидкої допомоги, 14 пацієнтів терапевтичного відділення.

Методом ПЛР обстежено 67 осіб.  Із них в 11  підтверджено захворюваність,  у восьми  –  негативний результат, 1 – під сумнівом.  Очікують на результати  ще 47 людей.

«Є   смертельний випадок. В  обласній клінічній лікарні помер  мешканець  нашого міста. Захоронення  відбулося  цими вихідними відповідно до встановлених правил і норм», –  повідомив   Віктор Сапожніков.

Міський голова закликав  більше уваги приділяти дотриманню карантинних вимог  та самоізоляції.