Музей придбав скульптуру із цукрових кубиків - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.38 € 33.43
Музей придбав скульптуру із цукрових кубиків

Музейник переконаний, що після огляду скульптури глядачі стануть інакше сприймати цукор у себе в філіжанці чаю чи кави.

Фото stephenfriedman.com.

Музей придбав скульптуру із цукрових кубиків

Скульптура-автопортрет американського концептуального художника Томаса Фрідмана виконана з декількох тисяч кубиків цукру

Голландський художній музей Ліссера (Lisser Art Museum) придбав скульптуру-автопортрет американського концептуального художника Томаса Фрідмана. Робота в повний зріст виконана з декількох тисяч кубиків цукру. Скульптор зобразив себе в розслабленій позі, однак матеріал і структура фігури нагадують, наскільки вона тендітна, повідомляє видання Аrtslooker.

«Ми вже багато років пускаємо слюні на цю скульптуру. Це відмінна робота одного з найбільш шанованих сьогодні американських художників і ідеально підходить для колекції LAM. Тепер вона отримає почесне місце в музеї», — розповів директор музею Сітске ван Зантен.

Фрідман часто використовує у своїй творчості повсякденні матеріали, будь то полістирол, картон, власне волосся, мило або жувальна гумка. Так художник змушує людей по-іншому дивитися на звичайні продукти в своїх будинках.

Фрідман часто використовує у своїй творчості повсякденні матеріали, будь то полістирол, картон, власне волосся, мило або жувальна гумка. Так художник змушує людей по-іншому дивитися на звичайні продукти в своїх будинках. Ван Зантен переконаний, що після огляду скульптури глядачі стануть інакше сприймати цукор у себе в філіжанці чаю чи кави.

Вартість придбаного експонату адміністрація музею не розголошує.