Український гігант Ан-225 з екіпіровкою для боротьби з COVID-19 приземлився у Варшаві - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 33.41
Український гігант Ан-225 з екіпіровкою для боротьби з COVID-19 приземлився у Варшаві

Міжнародний аеропорт імені Шопена у Варшаві наживо транслював його посадку.

Фото: Антонов / ФБ.

Український гігант Ан-225 з екіпіровкою для боротьби з COVID-19 приземлився у Варшаві

Літак привіз до Польщі маски, комбінезони і шоломи для боротьби з COVID-19

Міжнародний аеропорт імені Шопена у Варшаві наживо транслював посадку українського транспортного гіганта Ан-225 «Мрія», який привіз із Китаю у Польщу кілька сотень тонн медичної екіпіровки для боротьби з коронавірусом SARS-CoV-2, що викликає захворювання COVID-19, інформує Дзеркало тижня. Liga.net пише, що літак приземлився у Варшаві близько 11 годин ранку за київським часом. Літак доставив до Польщі близько семи мільйонів медичних масок, сотні тисяч комбінезонів і шоломів.

Літак приземлився у Варшаві близько 11 годин ранку за київським часом. Літак доставив до Польщі близько семи мільйонів медичних масок, сотні тисяч комбінезонів і шоломів.

Ан-225 на сьогоднішній день є найбільшим, важким і потужним транспортним літаком у світі. Його максимальна злітна маса становить 640 тонн. У листопаді 2004 року Міжнародна авіаційна федерація внесла Ан-225 в Книгу рекордів Гіннесса за його 240 рекордів.