На Волині штрафують людей, які відмовляються від обсервації - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
На Волині штрафують людей, які відмовляються від обсервації

Обов’язкова обсервація осіб, котрі перетинають кордон, прийнятане лише в Україні, а й у більшості інших держав.

Фото Pixabay.

На Волині штрафують людей, які відмовляються від обсервації

Про це повідомила заступниця голови облдержадміністрації Тетяна Щербак під час онлайн-брифінгу сьогодні, 15 квітня 2020 року

Від учора на Волині розпочалася обов’язкова обсервація громадян, які повертаються з-за кордону.

Таке рішення прийняте регіональною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на виконання доручень центральних органів виконавчої влади. Прийняття такого вимушеного рішення зумовлене необхідністю зменшення кількості контактів осіб, які перетинають кордон через пункт пропуску «Ягодин». Адже, як показала практика, не всі українці, у тому числі й волиняни, проявили себе як свідомі громадяни, та не дотримувались у повній мірі самоізоляції.

На осіб, які відмовилися від підписання згоди на обсервацію, поліція склала протоколи про адміністративне правопорушення.

Відтак, усім громадянам, які вчора перетнули кордон, доведено до відома необхідність обов’язкової обсервації тривалістю 14 днів та підписання відповідної згоди.

На осіб, які відмовилися від підписання згоди на обсервацію, поліція склала протоколи про адміністративне правопорушення.

– Усі вони перебуватимуть під жорстким контролем поліції на самоізоляції та змушені будуть сплатити штрафи відповідно до чинного законодавства». Тому обласна державна адміністрація звертається до волинян, які повертаються з-за кордону, з проханням відповідально поставитися до прийнятих владою рішень. Незважаючи на те, що примусова обсервація доставляє певні незручності та корегує ваші плани, саме вона допоможе мінімізувати контакти з оточуючими, а відтак, уберегти ваших рідних та близьких від ймовірного зараження.

Джерело: Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації.