Священник з Волині закреслив слово «Українська» і написав «Російська» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.34 € 33.49
Священник з Волині закреслив слово «Українська» і написав «Російська»

У дитинстві Іван Сидор був прислужником Свято-Вознесенського храму міста Горохів Волинської області, у якому зараз править його батько – отець Андрій Сидор.

Фото ukrinform.ua.

Священник з Волині закреслив слово «Українська» і написав «Російська»

Отець Іван Сидор, якого ми знаємо як дзвонаря із Михайлівського золотоверхого собору, котрий у 2013 році спасав від беркутівців наших студентів і скликав киян рятувати Майдан, висловився з приводу афіші анонсу Всеношних Богослужінь на Великдень

Іван Сидор, який є кандидатом наук з богослов’я, священником столичного храму на честь Святого благовірного князя Ярослава Мудрого (Мала, Тепла Софія) і головним редактором журналу «Помісна Церква» прореагував на оголошення часу Пасхальних трансляцій.

 «Не розумію, чому Московський Патріархат досі іменується як «Українська Православна Церква». Та й до 2007 року не цурались назви УПЦ МП», – написав він на своїй сторінці у Facebook.

«Не розумію, чому Московський Патріархат досі іменується як «Українська Православна Церква». Та й до 2007 року не цурались назви УПЦ МП».

І продемонстрував фото афіші, на якій слово «Українська» закреслено, натомість написано «Російська».

Фото з фейсбук-сторінки Івана СИДОРА.
Фото з фейсбук-сторінки Івана СИДОРА.

 Серед коментарів під постом процитуємо доволі красномовний: «Якщо вони змінять назву, втратять частину прихожан (не всі підуть в російську церкву, а так церква українська – «какая раз ница»), а це – гроші».


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.