У Любешівській ОТГ паски святитимуть одразу на хлібопекарському підприємстві - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
У Любешівській ОТГ паски святитимуть одразу на хлібопекарському підприємстві

Обрядова випічка уже є в магазинах.

Фото Укрінформу.

У Любешівській ОТГ паски святитимуть одразу на хлібопекарському підприємстві

Відтак у магазинах вони продаватимуться оже освяченими

Зовсім скоро православні християни відзначатимуть головне свято церковного року – Світле Христове Воскресіння. Цьогоріч у зв’язку з пандемією Великдень українці  святкуватимуть у незвичайних умовах. Про це повідомляє сайт Любешівської ОТГ.

Отож, з метою дотримання правил карантину,  на підприємстві Анатолія Криська, що у Любешові, за участю священика  було проведено обряд  освячення Великодніх пасок.  За словами підприємця Анатолія Феодосійовича, оскільки є попит,  обряд освячення пасок  буде проведено  і з усіма партіями випічки. Святкову продукцію можна вже придбати у магазинах Любешова: «Магніт», «Жабеня», у продуктових магазинах на території автостанції та біля філії ПАТ «Волиньобленерго».

Обряд освячення пасок  проведуть з усіма партіями випічки.

Також у населених пунктах району: Любешівська Воля, Деревок,  Бихів, Бірки, Вітуле, Погулянка, Мала Глуша, Велика Глуша, Невір, Ветли, Мукошин, Гірки, Дольськ, Гречища, Люб’язь, Проходи, Великий Курінь, Судче, Залізниця, Лобна, Березна Воля.