Ще у трьох військовослужбовців Держприкордонслужби підтверджено захворювання на COVID-19 - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.56
Ще у трьох військовослужбовців Держприкордонслужби підтверджено захворювання на COVID-19

Майже 150 прикордонників перебувають на обсервації та ізоляції.

Фото Держприкордонслужби України.

Ще у трьох військовослужбовців Держприкордонслужби підтверджено захворювання на COVID-19

За результатами досліджень методом полімеразної ланцюгової реакції (ПЛР-тест) 17 - 18 квітня підтверджено захворювання на коронавірусну інфекцію ще у трьох прикордонників з підрозділу в Закарпатській області

Військовослужбовці з 15 квітня перебувають на самоізоляції.

Наразі в Держприкордонслужбі забезпечується обстеження за допомогою експрес-тестів співробітників, аби вчасно виявити захворювання на COVID-19, а підрозділи посилюються медичним персоналом.

Нагадаємо, кілька днів тому в відомстві зафіксували перший випадок захворювання на COVID-19.

Військовослужбовці перебувають під посиленим медичним наглядом персоналу підрозділів охорони здоров’я.

Наразі стан здоров’я вже чотирьох охоронців кордону, у яких підтвердилося захворювання, задовільний, температура тіла в межах норми. Військовослужбовці перебувають під посиленим медичним наглядом персоналу підрозділів охорони здоров’я.

Крім того, перевіряються всі з ким прикордонники контактували. У підрозділах, де військовослужбовці проходять службу, введено режимно-обмежувальні заходи та посилене медичне спостереження.

Прикордонники одні з перших, хто долучився до заходів з недопущення поширення коронавірусу територією України і щоденно перебувають у зоні ризику, оскільки контактують з великою кількістю людей під час заходів прикордонного контролю.

Загалом, станом на 18 квітня, майже 150 прикордонників перебувають на обсервації та ізоляції через контакт з особами, в яких надалі підтверджувалося захворювання на коронавірусну інфекцію.

Джерело: Державна прикордонна служба України.