Директор волинського підприємства відшкодував державі понад 670 тисяч гривень збитків - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.40 € 33.31
Директор волинського підприємства відшкодував державі понад 670 тисяч гривень збитків

Далі – слово за судом.

Фото Pixabay.

Директор волинського підприємства відшкодував державі понад 670 тисяч гривень збитків

За процесуального керівництва прокуратури Волинської області органи ДФС завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні про службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки державним інтересам, вчинену керівником одного з фермерських господарств

Слідчі встановили, що посадовець отримував кошти за товар на особистий банківський рахунок – відповідно, вони не були враховані в господарській діяльності та відображені в бухгалтерському обліку і податковій звітності господарства. Як наслідок – за період з грудня 2017 року по грудень 2019 року до державного бюджету не надійшло понад 670 тисяч гривень податків.

Посадовець відшкодував усю суму збитків, заподіяних його незаконними діями – понад 670 тисяч гривень перераховані до державного бюджету.

Керівник підприємства повністю визнав свою вину та розкаявся у вчиненому.

Також посадовець відшкодував усю суму збитків, заподіяних його незаконними діями – понад 670 тисяч гривень перераховані до державного бюджету.

Джерело: Пресслужба прокуратури Волинської області.


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.