«Карантин в Україні запровадили дуже вчасно» – луцький хірург з гуманітарної місії в Італії - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.40 € 33.31
«Карантин в Україні запровадили дуже вчасно» – луцький хірург з гуманітарної місії в Італії

Лучани Софія Черниш та Андрій Власюк в іноземній лікарні опікувалися інфікованими коронавірусною інфекцією.

Фото з архіву Лариси Матус.

«Карантин в Україні запровадили дуже вчасно» – луцький хірург з гуманітарної місії в Італії

Працівник луцької лікарні МВС Андрій Власюк повідомив, що італійські лікарі відчули ефект від карантину через тиждень після його введення в країні. Він вважає, що в нас його запровадили в потрібний момент

Хірург Андрій Власюк, який разом з іншими 19 лікарями з української делегації в Італії повернувся в Україну, оцінив, що профілактичні заходи в Україні були вчасними. Про це він розповів у телефонному інтерв'ю «Газеті Волинь». «Італійські лікарі казали, що позитивний ефект від карантину відчули через тиждень після того, як його запровадили. Тобто тиждень ще масово зверталися хворі. Тож в Україні дуже вчасно запровадили карантин», – сказав лікар.

«Італійські лікарі казали, що позитивний ефект від карантину відчули через тиждень після того, як його запровадили. Тобто тиждень ще масово зверталися хворі. Тож в Україні дуже вчасно запровадили карантин», – сказав лікар.

Андрій Власюк та Софія Черниш з луцької лікарні МВС (ДУ «Територіальне медоб’єднання МВС України по Волинській області») працювали у лікарні італійського містечка Урбіно в терапевтичному відділенні. Нині обоє почуваються добре, перебувають на обов'язковій обсервації на Київщині. Найближчим часом планують приступити до лікарської практики на Волині. 

Більше подробиць читайте у вівторковому номері «Газети Волинь».