Серед хворих на коронавірус мешканців Нововолинська 3 лікують в реанімації - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Серед хворих на коронавірус мешканців Нововолинська 3 лікують в реанімації

У місті зафіксовано 41 випадок захворювання на Covid-19.

Фото pixabay.com.

Серед хворих на коронавірус мешканців Нововолинська 3 лікують в реанімації

Одна людина під'єднана до апарату ШВЛ

За минулу добу в Нововолинську одужали ще два пацієнти, які хворіли на коронавірус. Один з них – лікар. Після пройденого курсу лікування діагностування методом ПЛР двічі підтвердило  у них негативний результат. Нових випадків захворюваності не виявлено. Про це йдеться на сайті Нововолинської міськради.

На 10.00 год.  28 квітня у Нововолинську зареєстровано 41 випадок захворювань на Covid-19, які підтверджені лабораторно. П’ять людей одужали від цієї хвороби. Два випадки завершилися летально.

Серед усіх хворих на коронавірус пацієнтів міста 6 лікуються в інфекційному відділенні Нововолинської ЦМЛ,  троє людей перебувають у реанімації, з яких 1 підключений до апарату ШВЛ, а  ще 20  отримують лікування амбулаторно. 5 хворих з  Нововолинська лікуються в обласній лікарні.

 5 хворих з  Нововолинська лікуються в обласній лікарні.

Всього у Нововолинську  взято 372 забори матеріалу  на виявлення вірусу COVID-19  методом ПЛР,  в тому числі  за минулу добу –22. Також усього зроблено 120 швидких тестів,  а за минулу добу-7.