«Важких» нема: як себе почувають 23 хворі на СОVID-19 волинські поліцейські - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.50
«Важких» нема: як себе почувають 23 хворі на СОVID-19 волинські поліцейські

У Ківерцях працюють поліцейські з інших районів.

Фото УП.

«Важких» нема: як себе почувають 23 хворі на СОVID-19 волинські поліцейські

Поліцейські з Ківерцівського районного відділення поліції, інфіковані коронавірусом, перебувають на самоізоляції. У відділку працюють правоохоронці з інших районів

Про це журналістам «Район.Ківерці» розповіли у прес-службі поліції Волині.

Станом на суботу, 2 травня 23 співробітники Ківерцівського райвідділу поліції інфіковані коронавірусом. 21 поліцейський перебуває на самоізоляції. Ще двоє співробітників перебували в інфекційній лікарні, але зараз і їх відправили додому. Важких станів серед них нема.

Наразі поліція проводить епідеміологічне розслідування, аби дізнатися джерело вірусу у райвідділку.

Наразі поліція проводить епідеміологічне розслідування, аби дізнатися джерело вірусу у райвідділку. «Це встановити важко, адже поліцейські на службі, і постійно спілкуються з великою кількістю людей. Серед них і медики», – кажуть у прес-службі поліції.

Поки відомо тільки, що все почалося у черговій частині, де відбувається прийом громадян. І вже звідти вірус розповсюдився.

Контактні особи інфікованих також перебувають на самоізоляції. Приміщення регулярно дезінфікують, а поліцейські забезпечені засобами індивідуального захисту. Райвідділ працює у штатному режимі. До роботи залучили поліцейських з інших районів.

Джерело: Район.Ківерці