Затримали прикордонника-наркодилера - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
Затримали прикордонника-наркодилера

Підозрюваний постачав співслужбовцям наркотики.

Державна прикордонна служба України.

Затримали прикордонника-наркодилера

Керівництво Львівського прикордонзагону дізналося, що сержант, відділу «Павловичі», який служить менше одного року, постачає співслужбовцям наркотики

Наркодилером зайнявся відділ внутрішньої безпеки по Львівському прикордонному загону, за інформацією якого було порушене кримінальне провадження.

Учора в одному з сіл Сокальського району Львівщини міжвідомча група співробітників підрозділів внутрішньої безпеки Держприкордонслужби та Нацполіції, спільно з слідчими ДБР затримала наркодилера.

У рамках цього кримінального провадження за процесуального керівництва військової прокуратури Львівського гарнізону задокументовано факт збуту військовослужбовцем наркотичних засобів. Учора в одному з сіл Сокальського району Львівщини міжвідомча група співробітників підрозділів внутрішньої безпеки Держприкордонслужби та Нацполіції, спільно з слідчими ДБР затримала наркодилера.

Тривають першочергові слідчі дії. Вирішується питання про повідомлення затриманому підозри у злочинні (передбаченому ч.1 ст. 307 КК України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів») та обрання міри запобіжного заходу.

Джерело: Державна прикордонна служба України.