На Ковельщині подякували мамам, які подарували щастя сиротам - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.45 € 33.25
На Ковельщині подякували мамам, які подарували щастя сиротам

З міцної родини, радісної дитини та щасливої жінки починається велич держави.

Фото: Ковельська районна рада

На Ковельщині подякували мамам, які подарували щастя сиротам

Вклонилися берегиням родинного затишку та гармонії

Особливі слова подяки заслуговують мами в прийомних сім’ях та дитячому будинку сімейного типу, які прийняли в свої родини дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей-сиріт. З великою любов’ю виховують вони дітлахів, дають їм надію на щасливе дитинство і повноцінне майбутнє, вчать дітей бути самодостатніми, мудрими, впевненими в собі. У Ковельському районі функціонує 7 прийомних сімей та 1 будинок сімейного типу. Велика подяка Біліч Ларисі Миколаївні, Бобрик Людмилі Степанівні, Будь Ірині Миколаївні, Воробей Ларисі Вікторівні, Гапонюк Тетяні Олександрівні, Козоріз Наталі Степанівні, Радзивилюк Жанні Борисівні, Сролік Ользі Ананіївні.

Також вклонилися матері загиблого в АТО Андрія Мостики з с. Зелена Мостиці Надії Василівні.

Учора голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, заступник голови Ковельської райдержадміністрації Роман Кульцман, директор комунальної установи центр надання соціальних послуг Ковельської районної ради Георгій Корнієвський, начальник відділу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Приступа, начальник служби у справах дітей Ковельської райдержадміністрації Сергій Ілюшик привітали жінок, в сім’ях яких виховуються прийомні діти, з Днем матері. Також була приділена увага матері загиблого в АТО Андрія Мостики з с. Зелена Мостиці Надії Василівні. Подякували їй за сина, який віддав своє життя на сході України, боронячи її від агресора.

 

 Представники влади подякували батькам за велику любов, якою вони зігрівають дітлахів у своїх родинах, дають їм надію на щасливе майбутнє, вселяють у зболені дитячі серця і душі віру в життя, навчають їх бути самодостатніми, впевненими в собі, виховують достойних громадян нашої держави.

Джерело: Ковельська районна рада