До Дня Пам'яті мешканці Любешівського району навели лад на місці загибелі 62 односельців хутора Окуріка - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.37 € 33.56
До Дня Пам'яті мешканці Любешівського району навели лад на місці загибелі 62 односельців хутора Окуріка

Пам’ятаємо… 1939-1945…

Фото пресслужби Волинського ОУЛМГ.

До Дня Пам'яті мешканці Любешівського району навели лад на місці загибелі 62 односельців хутора Окуріка

Людей нацисти спалили в одній будівлі

На місці поховання висадили кущі самшиту з теплиці Залізницького лісництва ДП «Любешівське ЛМГ», облаштували і пофарбували огорожу. Про це інформує пресслужба волинського управління лісового та мисливського господарства.  Хутір Окуріка, що в Любешівському районі, для місцевих жителів назавжди стало місцем трагедії – в роки Другої світової війни нацисти заживо спалили в одній будівлі 62 місцевих жителі.

Хутір Окуріка, що в Любешівському районі, для місцевих жителів назавжди стало місцем трагедії – в роки Другої світової війни нацисти заживо спалили в одній будівлі 62 місцевих жителі.

До Дня Пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні біля пам’ятного знаку, встановленого на місці, попрацювали лісничий Залізницького лісництва ДП «Любешівське ЛМГ» Олександр Жилко, лісничий ДП СЛАП «Любешівагроліс» Володимир Фесик, майстер лісу і депутат ОТГ Федір Кокудак , в.о. старости с. Залізниця Любов Михальчук та працівники центру культури і дозвілля с. Залізниця.