З вівторка запрацюють сервісні центри МВС, але іспитів на право керування авто не прийматимуть - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 33.30
З вівторка запрацюють сервісні центри МВС, але іспитів на право керування авто не прийматимуть

Без масок просять не приходити.

Фото vol.hsc.gov.ua.

З вівторка запрацюють сервісні центри МВС, але іспитів на право керування авто не прийматимуть

Послуги надаватимуться за попереднім записом в електронну чергу через функціонал, що буде розміщений на офіційному вебсайті ГСЦ МВС

Починаючи з 12 травня, сервісні центри МВС поступово відновлюють свою роботу з можливістю відвідування всіх сервісних центрів МВС громадянами. Про це повідомляє пресслужба Регіонального сервісного центру МВС у Волинській області.

Запевняють, що задля дотримання визначених Міністерством охорони здоров’я України санітарних та протиепідемічних заходів і рекомендацій, сервісні центри МВС облаштовані захисними прозорими перегородками та позначками соціальної дистанції. Послуги надаватимуться з дотриманням вимог перебування однієї особи на 10 м² та з урахуванням дистанції між відвідувачами не менше ніж 1,5 метри. Для зниження ризику інфікування, у сервісних центрах МВС організували можливість оброблення рук антисептичними засобами, а у приміщеннях запроваджено постійне вологе прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів та регулярне провітрювання.

Сервісні центри МВС надаватимуть усі адміністративні послуги, окрім прийняття практичних іспитів на право керування транспортним засобом.

Сервісні центри МВС надаватимуть усі адміністративні послуги, окрім прийняття практичних іспитів на право керування транспортним засобом. Зауважують, що використання засобів індивідуального захисту є обов’язковою умовою знаходження у приміщеннях сервісних центрів МВС.