Відпустили додому: через пандемію 100 слонів отримали свободу у Таїланді - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.29 € 33.55
Відпустили додому: через пандемію 100 слонів отримали свободу у Таїланді

Слонів більше 20 років демонстрували туристам.

Фото tribuna.club.

Відпустили додому: через пандемію 100 слонів отримали свободу у Таїланді

На утримання тварин немає коштів, тому їх вирішили випустити на волю

На тлі пандемії коронавірусу в армію безробітних в Таїланді потрапили і слони. Ці тварини дорого обходяться приватним компаніям і заповідникам, а через різке падіння попиту грошей на їх утримання зовсім не залишилося. У зв'язку з цим більше ста гігантів в провінції Чіангмай відправили у природне середовище проживання. Вони пройшли караваном 150 кілометрів, повідомляє Associated Press, передає «Дзеркало тижня».

Господар чотирьох слонів і невеликого туристичного парку Садуді Серичеві був одним з учасників цього походу. Він розповів, що відправив слонів на свободу, адже його родина більше не могла нести витрати, пов'язані з їх утриманням.

Щомісяця на це йшло близько $ 6250, в суму входила оренда землі та приміщень, зарплата співробітників і їжа для тварин. За його словами, слони з'їдають до 300 кілограмів трави і овочів у день.

Він пояснив, що перевезення тварин на вантажівках обійшлося б власникам занадто дорого, тому вони вирушили пішки. За його словами, слони можуть підтримувати швидкість ходьби 7,25 кілометра за годину. «Ці слони 20 років не мали змоги повернутися додому. Вони здаються дуже щасливими, коли повертаються додому, вони видають радісні звуки, вони біжать до струмка, поруч з селом і веселяться разом з нашими дітьми», - розповів Садуді.

«Ці слони 20 років не мали змоги повернутися додому. Вони здаються дуже щасливими, коли повертаються додому, вони видають радісні звуки, вони біжать до струмка, поруч з селом і веселяться разом з нашими дітьми», - розповів Садуді.

У місцевому фонді захисту слонів вважають, що тваринам корисно повернутися на волю, де вони зможуть жити самостійно. Також організація закликає робити пожертви на їжу тваринам, які все ще залишаються в туристичних парках. Всесвітня організація захисту тварин попереджає, що близько 2 тисяч слонів, що живуть в неволі, можуть померти від голоду, тому що власники не в змозі прогодувати їх.