Поляки передали нам медичне спорядження на суму півмільйона злотих - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.44 € 34.32
Поляки передали нам медичне спорядження на суму півмільйона злотих

У рамках програми «Польська допомога» українські лікарні отримали значну підтримку.

Фото: Польське радіо.

Поляки передали нам медичне спорядження на суму півмільйона злотих

Польський Фонд міжнародної солідарності допомагає Україні в боротьбі з пандемією COVID-19

«Для боротьби з пандемією COVID-19 українські лікарні отримують допомогу від Польщі. Цю підтримку надаємо у рамках програми «Польська допомога»», - говорить керівник українського представництва Фонду міжнародної солідарності Павел Кост. Досі надано допомогу на суму півмільйона злотих.

Павел Кост наголошує, що потреби українських лікарень охоплюють увесь спектр медичного спорядження. Спочатку фонд отримав інформацію, що потрібні апарати штучної вентиляції легень, згодом почали надходити заяви на засоби особистого захисту — медичні маски, рукавички, комбінезони. «Одна лікарня нас попросила надати постіль», - додає Павел Кост. За його словами, усе спорядження Фонд міжнародної солідарності купує в українських фірм, що виготовляють високоякісний товар.

Спочатку фонд отримав інформацію, що потрібні апарати штучної вентиляції легень, згодом почали надходити заяви на засоби особистого захисту — медичні маски, рукавички, комбінезони.

Польську допомогу отримали три українські лікарні — у Львові (ця лікарня отримала, зокрема, апарати штучної вентиляції легень, які привезла генеральна консул Польщі Еліза Дзвонкєвич). Фонд передав необхідне медичне спорядження також двом лікарням у Чернігівській області. За словами Павела Коста, найближчим часом засоби особистого захисту отримають медики із семи українських шпиталів. Допомога надійде, зокрема, до Головного військового клінічного шпиталю в Києві, де проходять лікування українські військові, поранені на Донбасі. Крім цього, польську допомогу отримають лікарні у Рівному, Вінниці та Бердичеві.

Джерело: Польське радіо