123 км доріг буде відновлено у Волинській області на дорозі М-19 - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
123 км доріг буде відновлено у Волинській області на дорозі М-19

Роботи вже розпочалися.

Укравтодор

123 км доріг буде відновлено у Волинській області на дорозі М-19

В травні планується укладання фінального шару на ділянці в районі Княгининок – Жидичин (Відео)

За амбітним планом Укравтодору у Волинській області на автодорозі М-19 Доманово – Ковель – Чернівці – Тереблече має бути відновлено майже 123 км, з них – 52 км на ділянці Ковель – Луцьк. У межах трьох областей (Волинської, Тернопільської та Чернівецької) планується відновити 278,7 км у 2020 році.

На відео – 6,2 км ділянки в районі Княгининок – Жидичин. На протяжності км 140+850 – км 147+050 вже проведено фрезерування зношених шарів дорожнього одягу та укладено основу з обробленої цементом щебенево-піщаної суміші та влаштовано вирівнюючий шар з крупнозернистої асфальтобетонної суміші по основному проїзду, на з’їздах та посадкових майданчиках. Загальна товщина цих конструктивних шарів становить 25 см.

Наразі підрядник виконує роботи з влаштування присипних узбіч та їх укріплення, після чого буде влаштовано 5 см верхнього шару дорожнього покриття з щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші.

У межах трьох областей (Волинської, Тернопільської та Чернівецької) планується відновити 278,7 км у 2020 році.

На сьогодні у межах Волинської області ремонтується три ділянки автошляху М-19 загальною протяжністю понад 20 км.

Відповідно до договірних зобов'язань підрядник  (ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс») надає п'ятирічний гарантійний термін на відновлене дорожнє покриття. 

Відновлення мосту через р. Стир

У рамках поточного середнього ремонту автодороги М-19 також відновлюється міст через річку Стир (с. Княгининок Луцького району на км 142+420). Минулого року було проведено укріплення конусів цієї штучної споруди та влаштування сходових маршів. Цьогоріч приступили до ремонту проїзної частини мосту. На правій його частині вже відновлено деформаційні шви. Нині проводиться армування та бетонування колесовідбійних брусів та ремонт тротуарів. Виконавець робіт: ТзОВ «РБП ТрансМост».

Джерело: Укравтодор