У багатоповерхівках двох мікрорайонів Луцька встановлять 254 індивідуальні теплові пункти - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
У багатоповерхівках двох мікрорайонів Луцька встановлять 254 індивідуальні теплові пункти

Зустрічі з мешканцями багатоповерхівок, де встановлять ІТП.

Фото з фейсбук-сторінки Григорія Недопада.

У багатоповерхівках двох мікрорайонів Луцька встановлять 254 індивідуальні теплові пункти

Для лучан встановлення ІТП буде безкоштовним

Продовжуємо проводити зустрічі з мешканцями багатоповерхівок, у яких встановлюються індивідуальні теплові пункти за рахунок грантових коштів фонду східноєвропейського партнерства Е5Р, а отже безоплатно для жителів. Про це інформує заступник Луцького міського голови Григорій Недопад.

В цілому за грантовою програмою буде обладнано 254 ІТП у багатоквартирних будинках Луцька 33 і 40 мікрорайонів.

За словами керівника ДКП «Луцьктепло» Іван Скорупський абонентська плата за обслуговування ІТП становитиме лише близько 17-20 грн на місяць. Більше ніяких витрат люди не нестимуть. А переваги ІТП очевидні - скорочення плати за опалення на 30-50% (залежно від стану будинку), збалансований обігрів усіх квартир, рівномірно на усіх поверхах, автоматичне регулювання рівня опалення залежно від погодних умов.

 

 Мешканці більше не будуть скаржитися на спеку в квартирах при потеплінні, що особливо актуально зараз, в умовах кліматичних змін. В цілому за грантовою програмою буде обладнано 254 ІТП у багатоквартирних будинках Луцька 33 і 40 мікрорайонів. Модульні системи даних індивідуальних теплових пунктів повністю готові до встановлення, а тому їх монтаж відбувається оперативно. Будинки, де буде здійснено безкоштовне встановлення ІТП, визначались відповідно до запитів мешканців, а також будівельної готовності приміщень. Перевага надавалась будинкам Привокзального району, які обслуговує одна із найбільших котелень.