«Ніч музеїв» перенесли з 18 травня на осінь. Вперше за 11 років - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.21 € 33.12
«Ніч музеїв» перенесли з 18 травня на осінь. Вперше за 11 років

Волинські музейники планують осінню ночівлю поміж картин.

Фото з фейсбук-сторінки Художнього музею.

«Ніч музеїв» перенесли з 18 травня на осінь. Вперше за 11 років

Мистецьку акцію відтермінували через карантин

Міжнародна культурно-мистецька акція «Ніч музеїв» - одна із найбільш популярних подій, які відбуваються у Художньому музеї одинадцять років поспіль. Цьогоріч обставини життя, пов’язані з карантином, внесли свої корективи. Дванадцята подія мала б відбутися у ніч із 17 на 18-те травня. Однак, її відтерміновано на осінню пору (вересень-жовтень). Про це йдеться на фейсбук-сторінці Художнього музею Луцька.

Планувалося реалізувати концепцію «Діалоги традицій та сьогодення». Сформовано новий проект, основою якого стала конверзація сучасного художника Петра Бевзи з твором класичного мистецтва, що представлений в експозиції Художнього музею. У своїй новоствореній серії олійного малярства митець не просто інтерпретує старі традиції, а, переосмисливши їх, надає нового стилістичного подиху, простежує цікаві паралелі, виявляє неймовірну актуальність сюжетів.

Утім все попереду.

Сьогодні ж започаткували ще один цікавий ракурс цього проекту – «РЕТРОСПЕКЦІЇ».

«Велика музейна ніч  2020-го вразить захоплюючим концертом за участі зіркових виконавців, дійством акторів театру, виступами поетів і…тощо, тощо, тощо. Все це – в недалекому майбутньому…», – йдеться в повідомленні.

Сьогодні ж започаткували ще один цікавий ракурс цього проекту – «РЕТРОСПЕКЦІЇ».