На Волині голова сільради та інженер-землевпорядник отримали 4500 доларів хабара - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
На Волині голова сільради та інженер-землевпорядник отримали 4500 доларів хабара

Слово за судом.

Фото Pixabay.

На Волині голова сільради та інженер-землевпорядник отримали 4500 доларів хабара

Прокуратура Волинської області затвердила і скерувала до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні про одержання неправомірної вигоди

Слідство встановило, що у 4500 доларів США спільники оцінили своє сприяння в наданні громадянину у власність земельної ділянки комерційного призначення. 

Голову сільради обвинувачують у проханні й одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище.

Голову сільради обвинувачують у проханні й одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч.3 ст. 368 КК України), а проектанта – ще і у підбуренні до надання неправомірної вигоди та шахрайстві (ч. 4 ст. 27, ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 369, ч. 1 ст. 190, ч. 3 ст. 368 КК України).

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Джерело: Пресслужба прокуратури Волинської області.