Розпочато широкомасштабний наступ на бурштинокопачів Рівненщини (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
Розпочато широкомасштабний наступ на бурштинокопачів Рівненщини (Фото)

От зловмисники!

Фото Національної поліції.

Розпочато широкомасштабний наступ на бурштинокопачів Рівненщини (Фото)

Знайдено та вилучено багато речових доказів

В рамках досудового розслідування працівники внутрішньої безпеки поліції, слідчого управління ГУНП та прокуратури Рівненської області вилучили у фігурантів кримінального провадження понад 73 кг бурштину-сирцю, обладнання для його видобутку та устаткування для обробки, повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України

За фактами незаконного видобутку бурштину, опору та насильства відносно співробітників поліції, а також незаконного зберігання зброї СУ ГУНП у Рівненській області розпочато кримінальне провадження. Під час досудового розслідування встановлено причетних до правопорушень осіб та місце їхнього мешкання.

Під час заходів правоохоронці виявили понад 73 кг бурштину-сирцю, дві мотопомпи, два пожежні рукави та станок для обробки каміння бурштину.

Спільними діями працівників Рівненського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ, слідчих поліції Рівненщини під процесуальним керівництвом обласної прокуратури проведено санкціоновані обшуки у селі Полиці Володимирецького району за адресами проживання фігурантів провадження.

Під час заходів правоохоронці виявили понад 73 кг бурштину-сирцю, дві мотопомпи, два пожежні рукави та станок для обробки каміння бурштину. Речові докази вилучено. 

Тривають подальші слідчі дії з метою притягнення до відповідальності причетних до правопорушень. 

 
 
 
 


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.