Новий голова Локачинської РДА Бакун готовий працювати так, щоб з гордістю дивитися у вічі землякам - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
Новий голова Локачинської РДА Бакун готовий працювати так, щоб з гордістю дивитися у вічі землякам

Новим очільником став ексрегіонал, нинішній лідер районної організації «Опозиційного блоку».

Фото voladm.gov.ua.

Новий голова Локачинської РДА Бакун готовий працювати так, щоб з гордістю дивитися у вічі землякам

Керівника представили колективу райдержадміністрації, а він дав обіцянку

18 травня 2020 року заступник голови облдержадміністрації Анатолій Костик представив новопризначеного голову Василя Бакуна трудовому колективу райдержадміністрації. Про це сьогодні інформує сайт Волинської облдержадміністрації.

Василь Бакун подякував за наданий кредит довіри та  запевнив, що докладе усіх зусиль, аби з гордістю дивитись у вічі своїм землякам.

«Ви приступаєте до виконання обов’язків у важкий  час. Важливо, щоб ви продовжили усі починання та забезпечили стабільне функціонування усіх сфер життєдіяльності району. До усього цього додалась боротьба із коронавірусом, яка вимагає великих зусиль, часу, людських та матеріальних ресурсів. Ви мусите докласти максимум зусиль, аби ваш район «не пас задніх». Бажаю здоров’я, сил та натхнення задля блага району та області», – зазначив Анатолій Іванович, вітаючи нового голову РДА. Своєю чергою, Василь Бакун подякував за наданий кредит довіри та  запевнив, що докладе усіх зусиль, аби з гордістю дивитись у вічі своїм землякам.