На Волині на COVID-19 перехворіло 2-місячне немовля - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
На Волині на COVID-19 перехворіло 2-місячне немовля

Станом на 20 травня Волинь - на 8 місці серед регіонів України за кількістю хворих на 100 тисяч населення.

Фото НАМН України.

На Волині на COVID-19 перехворіло 2-місячне немовля

56 дітей перехворіли на COVID-19 у Волинській області. З них двоє лікувалися в обласній інфекційній лікарні, зокрема і 2-місячне немовля, хвороба якого ускладнилася пневмонією

Ірина Ковальова, лікарка обласної інфекційної лікарні в ефірі Суспільне Волинь, наголошує, що, загалом, перебіг коронавірусної хвороби у дітей легший, багато дітей хворіють безсимптомно. Про це повідомляє Волинський обласний центр громадського здоров’я на своїй сторінці у facebook. Однак вона закликає батьків бути обачними, адже діти в можуть стати джерелом небезпечної інфекції для інших членів сім’ї. Наприклад, у зв’язку з пом’якшенням карантину, батьки відвідують ринки та супермаркети з маленькими дітьми, які, звісно, без масок та часто беруть руки до рота. Також діти - у візочках, знаходяться нижче зросту дорослої людини, а вірус SARS-CoV-2 передається краплинно, осідає після того, як при кашлі і чханні його виділяє хвора людина.

Ірина Ковальова наголошує, що, на її думку, дитячі заклади (дитсадки та табори) відкривати рано.

Ірина Ковальова наголошує, що, на її думку, дитячі заклади (дитсадки та табори) відкривати рано. Нагадаємо, що міністр охорони здоров’я України Максим Степанов назвав Волинь однією із областей, яка не готова до другого етапу послаблення карантину. Станом на 20 травня Волинь - на 8 місці серед регіонів України за кількістю хворих на 100 тисяч населення.