В Іваничах поліцейські змінили звичний камуфляж на вишиванки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.20 € 33.20
В Іваничах поліцейські змінили звичний камуфляж на вишиванки

Вишиванка - символ українського народу.

Фото: Іваничівське відділення поліції

В Іваничах поліцейські змінили звичний камуфляж на вишиванки

Правоохоронці висловили єдність з громадянами по всій країні і показали шану і гордість за етнічні традиції українського народу

На один день звичний камуфляж поліцейські змінили на вишиті сукні і сорочки. В такий спосіб правоохоронці Іваничівського відділення поліції висловили єдність з громадянами по всій країні і показали шану і гордість за етнічні традиції українського народу.

Ми служимо українському народу, підтримуємо культуру та не зраджуємо споконвічним українським традиція.

Однак у багатьох правоохоронців цей день відзначається без вишиванок, оскільки багато із них захищають суверенітет України на території Луганської та Донецької областей. «Висловлюємо сум і біль, внаслідок загибелі командира батальйону «Луганськ-1» полковника поліції Сергія Губанова котрий загигув від поранення підривом невідомого вибухового пристрою на околицях фронтового села Трьохізбенка на Луганщині під час патрулювання увечері 20 травня 2020.

А тому слід пам'ятати, що день вишиванки - свято, яке об'єднує наші душі та серця. Ми – поліцейські, але, перш за все, ми – українці. Ми служимо українському народу, підтримуємо культуру та не зраджуємо споконвічним українським традиція. А шануючи наші традиції - ми будуємо сильну державу», - йдеться на сторінці Іваничівського відділення поліції у фейсбуці.