15-річна дівчинка проїхала з пораненим батьком 1200 кілометрів на велосипеді - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.19 € 32.96
15-річна дівчинка проїхала з пораненим батьком 1200 кілометрів на велосипеді

Вона подолала таку відстань за сім днів.

Фото AFP.

15-річна дівчинка проїхала з пораненим батьком 1200 кілометрів на велосипеді

Джоті Кумарі з селища Біхар в Індії на старенькому ровері домчала тата Мохана Пасванома додому

Її запросили у національну велозбірну, пише Територія.

Через пандемію та запроваджений карантин у родини не залишилось грошей, і в дівчини з татом не було іншого способу дістатись з Нью-Делі додому.

Голова Федерації велоспорту Індії — Онкар Сингх, який запросив Джоті спробувати себе у відборі в національну велозбірну.

За сім днів Кумарі разом із батьком та чималим набором речей подолали 1200 кілометрів, перш ніж дістатися дому. І їхня історія не залишилась непоміченою для індійських ЗМІ та усієї країни. Зреагував, зокрема, на неї голова Федерації велоспорту Індії — Онкар Сингх, який запросив Джоті спробувати себе у відборі в національну велозбірну.

«Вона подолала таку відстань за сім днів зі своїм батьком і певним вантажем. В ній щось є…, така витривалість. Нам варто спробувати її», — заявив Сингх у коментарі AFP.

Іванка Трамп, донька президента США, також оцінила зусилля дівчини в Twitter, назвав вчинок «прекрасною історією витривалості та кохання».