У Московському патріархаті поскаржилися на «надзвичайно складне» матеріальне становище - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.25 € 32.89
У Московському патріархаті поскаржилися на «надзвичайно складне» матеріальне становище

У середині травня патріарх Кирило фактично скасував «податок» з єпархій, ставропігійних монастирів і парафій Москви за три місяці цього року.

Фото Pixabay.

У Московському патріархаті поскаржилися на «надзвичайно складне» матеріальне становище

Водночас в РПЦ стверджують, що, не дивлячись на важку ситуацію, релігійні організації стали центрами з надання благодійної допомоги

Релігійні організації опинилися у надзвичайно складній ситуації у ці два місяці. Про це заявив речник РПЦ Володимир Легойда.

Всім зрозуміло, що релігійна організація живе за рахунок пожертвувань: людей немає – немає пожертвувань.

«Всім зрозуміло, що релігійна організація живе за рахунок пожертвувань: людей немає – немає пожертвувань», – цитує його слова «Релігійна правда» із посиланням на «Credo.Press».

«Якщо говорити про Російську Православну Церкву, то практично кожна парафія є соціально орієнтованою НКО і за основним родом діяльності, і за тим, що парафії навіть в цих складних умовах організували допомогу волонтерів, священики ставали волонтерами, у нас архиєреї, єпископи ставали волонтерами, розносили продукти», – заявив Легойда.