Звільнили керівника лабцентру через скандал з підробкою результатів тестів на коронавірус - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
Звільнили керівника лабцентру через скандал з підробкою результатів тестів на коронавірус

Причиною розслідування стала підозра у недостовірності і спотворенні результатів.

Фото УНІАН.

Звільнили керівника лабцентру через скандал з підробкою результатів тестів на коронавірус

Днями діяльність лабораторного центру Дніпра перевіряли комісії Міністерства охорони здоров’я та правоохоронних органів

У Дніпрі звільнили керівника лабораторного центру Олександра Штепу. Лабораторію звинуватили у недостовірності та спотворенні результатів ПЛР-тестів на COVID-19. Про це повідомляє УНІАН. Там зазначили, що днями діяльність лабораторного центру Дніпра перевіряли комісії Міністерства охорони здоров’я та правоохоронних органів. Причиною розслідування стала підозра у недостовірності і спотворенні результатів ПЛР тестів на COVID-19. За результатами роботи комісій 22 травня звільнили очільника лабораторного центру Олександра Штепу.

Лабораторію звинуватили у недостовірності та спотворенні результатів ПЛР-тестів на COVID-19.

За вихідні роботу з проведення тестування у Дніпропетровської області відновили і за суботу і неділю провели 1000 проб. Тепер тимчасово виконувати обов’язки директора Лабораторного центру буде Інна Похмурко. В облраді додали, що питання із затримкою проведення тестів в області вирішено. Наразі в області лабораторно підтвердили 869 випадки інфікування коронавірусом, за суботу та неділю виявили 10 нових позитивних випадків.