Топменеджера «Укрзалізниці» звільнили після скандалу з побиттям жінки - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
Топменеджера «Укрзалізниці» звільнили після скандалу з побиттям жінки

Після оприлюднення компромату Андрій Рязанцев написав заяву про звільнення з посади директора "УЗ" з розвитку бізнесу.

Фото Андрій Рязанцев / фейсбук.

Топменеджера «Укрзалізниці» звільнили після скандалу з побиттям жінки

Компанія відреагувала на публікацію компромату, датованого листопадом минулого року

З АТ «Укрзалізниця» звільнили топменеджера після публікації інформації про його ймовірну причетність до насильства над жінкою. Увечері у вівторок, 26 травня, пресслужба компанії повідомила, що директор з розвитку бізнесу Андрій Рязанцев більше не працює в «УЗ». Про це передає «Дзеркало тижня».

«Правління АТ «Укрзалізниця» вважає, що всі співробітники компанії повинні дотримуватися кодексу етики і сімейних цінностей. Повідомляємо, що на даний момент Андрій Рязанцев не є працівником АТ «Укрзалізниця», - йдеться в заяві.

Правління АТ «Укрзалізниця» вважає, що всі співробітники компанії повинні дотримуватися кодексу етики і сімейних цінностей.

Очевидно, приводом для звільнення став відеозапис, опублікований на Facebook-сторінці ГО «Стоп корупції». На ній чоловік, схожий на Рязанцева, дає ляпаса якійсь жінці. Відео, зняте прихованою камерою, датовано 18 листопада 2019 року. Однак в Мережі воно спливло лише зараз. Також портал опублікував інтерв'ю з Наталією Ночвай, яка назвала себе колишньою співмешканкою Рязанцева і звинуватила його у побитті.

Оприлюднення даної інформації збіглося у часі з інформаційною компанією «Стоп корупції» проти топ-менеджменту «Укрзалізниці», зокрема, в. о. голови правління компанії Івана Юрика.

Рязанцев, у свою чергу, повідомив, що рішення про звільнення з «УЗ» прийняв самостійно. І поскаржився на тиск, який на нього чинили «протягом півроку».