В Росію намагалися вивезти старовинну ікону Богородиці (Фото) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.19 € 32.96
В Росію намагалися вивезти старовинну ікону Богородиці (Фото)

У подвійному дні валізи ховали ікону Богородиці.

Фото ДПСУ.

В Росію намагалися вивезти старовинну ікону Богородиці (Фото)

Прикордонники Сумського загону спільно з працівниками митниці запобігли незаконному вивезенню з України старовинної ікони

Інформацію про можливе незаконне переміщення через кордон предметів, які мають історичну чи культурну цінність, прикордонники отримали від співробітників УСБУ в Сумській області. Ікону Пресвятої Богородиці Знамення, виготовлену на дерев’яній основі орієнтовно у ХІХ столітті, знайшли у туристичній валізі з подвійним дном. Її віз у Росію громадянин України, який їхав пасажиром у вантажівці.

Вже вдруге цього місяця прикордонники за інформацією СБУ запобігли контрабанді старовинних ікон.

Наразі ікону та чоловіка, який її віз, передали співробітникам СБУ для проведення визначених законодавством процесуальних дій.

 

 Варто додати, що на Сумщині вже вдруге цього місяця прикордонники за інформацією СБУ запобігли контрабанді старовинних ікон. На початку травня на ділянці відділення «Велика Писарівка» затримали громадянина України під час спроби незаконно потрапити до РФ поза пунктами пропуску. З собою чоловік мав пакунок зі старовинною іконою ХІХ століття, виготовленою на дерев’яній основі. Його дії кваліфіковані за ч. 2 ст. 15 та ч. 1ст. 201 «Контрабанда» Кримінального кодексу України.

 

 

Джерело: Державної прикордонної служби України.