МОЗ оновило список регіонів, яким не можна послаблювати карантин. Волинь звідти вирвалася (Інфографіка) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
МОЗ оновило список регіонів, яким не можна послаблювати карантин. Волинь звідти вирвалася (Інфографіка)

Аналіз епідемічної ситуації станом на 29 травня 2020 року в регіонах.

Фото МОЗ.

МОЗ оновило список регіонів, яким не можна послаблювати карантин. Волинь звідти вирвалася (Інфографіка)

Рівненщина – у переліку тих, де змін поки не буде

У списку, де карантин не пом'якшать найближчим часом, залишилися Рівненська, Чернівецька, Львівська і Донецька області. Про це свідчать дані МОЗ України, оприлюднені 29 травня. У відомстві нагадали, що перехід областей до пом'якшеного карантину, який передбачає послаблення обмежень, можливий за умови відповідності епідситуації в кожній області визначеним критеріям.

У відомстві нагадали, що перехід областей до пом'якшеного карантину, який передбачає послаблення обмежень, можливий за умови відповідності епідситуації в кожній області визначеним критеріям.

«Ці критерії відображають контроль за передаванням вірусу, рівень спроможності лікувальної мережі, закладів епідеміологічного профілю та системи охорони здоров’я загалом протидіяти поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 і, відповідно, дають змогу контролювати епідемічну ситуацію на досягнутому на поточну дату рівні», — розповіли у МОЗ.