У жителя Горохівського району поліція вилучила гвинтівку та понад тисячу набоїв - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.19 € 32.96
У жителя Горохівського району поліція вилучила гвинтівку та понад тисячу набоїв

Вилучену зброю направили на дослідження.

Фото geo-politica.info.

У жителя Горохівського району поліція вилучила гвинтівку та понад тисячу набоїв

Зброю та боєприпаси правоохоронці вилучили у результаті проведення санкціонованого обшуку у рамках кримінального провадження, розпочатого за ч.1 ст.263 Кримінального кодексу України

Учора, 28 травня, співробітники Горохівського відділу поліції за місцем проживання 52-річного жителя району виявили та вилучили нарізну гвинтівку «ТОЗ» калібру 5,6 мм. та понад тисячу набоїв до неї.

Співробітники Горохівського відділу поліції за місцем проживання 52-річного жителя району виявили та вилучили нарізну гвинтівку «ТОЗ» калібру 5,6 мм. та понад тисячу набоїв до неї.

 Санкція статті передбачає від трьох до семи років позбавлення волі.

Поліція Волині нагадує, що незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами чи вибуховими речовинами тягне за собою кримінальну відповідальність. У разі добровільної здачі органам влади зброї, бойових припасів чи вибухових речовин особа звільняється від кримінальної відповідальності передбаченої ч.1 та 2 ст.263 Кримінального кодексу України.