Курси НБУ $ 38.21 € 41.30
На Камінь-Каширщині думають, як уникнути проблем минулих призовних кампаній

На нараді йшлося, що цього року призов призначено на травень – липень.

Фото kamadm.gov.ua.

На Камінь-Каширщині думають, як уникнути проблем минулих призовних кампаній

Збираються мобілізуватися, аби на гідному рівні провести призов

Основні задання призову на строкову військову службу обговорили на робочій нараді в першого заступника голови Камінь-Каширської райдержадміністрації Олександра Михаліка. Про це інформує сайт Камінь-Каширської райдержадміністрації.

Олександр Юрійович першочергово наголосив, що в даному питанні важлива тісна взаємодія і комунікація між військовим комісаріатом, органами місцевого самоврядування та правоохоронцями. Тож посадовець звернувся до всіх присутніх із проханням мобілізувати всі сили, аби на гідному рівні провести призовну кампанію. Учасники наради також торкнулися проблем, котрі виникали під час попередніх призовів.

Важлива тісна взаємодія і комунікація між військовим комісаріатом, органами місцевого самоврядування та правоохоронцями.

Надано відповідні доручення щодо явки призовників на призовну дільницю, притягнення осіб, які ухиляються від несення військової служби до передбаченої законом відповідальності.До слова, Міністерство оборони України надало відповідні роз’яснення. У відомстві нагадали, що цьогорічний весняний призов перенесли через коронавірус на травень – липень.

Telegram Channel