На футбольному матчі з'явились віртуальні трибуни - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
На футбольному матчі з'явились віртуальні трибуни

Усього на матч роздали 10 тисяч квитків.

Фото Територія.

На футбольному матчі з'явились віртуальні трибуни

У Данії відтепер вболівальники можуть підтримати свою команду через Zoom, звідки їх транслюють на великих екранах

Данський футбольний клубу «Орхус» під час домашньої гри з «Рандерс» зумів креативно підійти до заборони на відвідування матчів вболівальниками — на стадіоні встановили екран площею 120 квадратних метрів, що дозволило фанатам бути присутніми на матчі через Zoom, пише Територія.

На віртуальній трибуні розмістили сектори для вболівальників обох команд, а також нейтральних глядачів. Усього на матч роздали 10 тисяч квитків і фани навіть могли обрати, на якому саме місці віртуальної трибуни хотіли б перебувати.

Усього на матч роздали 10 тисяч квитків і фани навіть могли обрати, на якому саме місці віртуальної трибуни хотіли б перебувати.

За тиждень до гри систему протестували, і вона привернула увагу любителів футболу з усього світу, але пріоритет, звичайно, віддали місцевим вболівальникам. Все організовано так, що власники сезонних абонементів опинялися в одній конференції з тими ж людьми, яких вони звикли бачити поруч із собою на стадіоні.

Поведінку глядачів контролювали «віртуальні стюарди». Запустити ж проект допоміг Zoom — сервіс не може підключити 10 тисяч чоловік в одну конференцію, тому для вболівальників організували 556 окремих бесід до 18 осіб у кожній.

«Коли ви ходите на футбол — це колективний досвід, і сьогодні, через пандемію, цього не вистачає. Для людей це чудова можливість зібратися разом у одному місці», —розповів Сорен Карлсен, глава медіа-департаменту клубу «Орхус».