«Заради підростаючого покоління ми й живемо» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.19 € 32.96
«Заради підростаючого покоління ми й живемо»

Немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини.

Фото ont.by.

«Заради підростаючого покоління ми й живемо»

Голова Любешівської райдержадміністрації Юлія Подерня-Масюк привітала дітей і батьків з Міжнародним днем захисту дітей

«Дитинство – це найпрекрасніша пора в житті людини. Дуже хочеться, щоб діти в усьому світі, щохвилини, щодня були радісними та щасливими. Адже немає більшого щастя у світі, аніж посмішка дитини. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. І саме від нас, дорослих, залежить, яким буде становлення маленької людини та як складеться її доля.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. 

Проте доля не всіх дітей обдарувала радістю батьківства. Тому про дітей-сиріт, які позбавлені радості спілкування з рідними батьками, держава подбала створивши їм максимально наближенні умови до родинних в прийомних сім’ях та в дитячих будинках сімейного типу. Отож, в День захисту дітей, мої слова щирої подяки линуть до прийомних батьків та батьків-вихователів, які закладають в юні душі та серця високі моральні та духовні цінності.

Юні друзі ! Ваші батьки – це основа формування громадянської позиції. Вам є ким пишатись, є з кого брати приклад. Зичу вам, дорогі діти, міцного здоров’я, успіхів, добра, сяючих посмішок,  радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул», – йдеться у зверненні очільниці виконавчої гілки влади району.

Джерело: Любешівська РДА