У перший день літа звільнили головного лікаря Рівненської обласної лікарні Івана Зиму - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.31 € 33.04
У перший день літа звільнили головного лікаря Рівненської обласної лікарні Івана Зиму

Не бійсь зими, а бійся літа...

Фото rivne.media

У перший день літа звільнили головного лікаря Рівненської обласної лікарні Івана Зиму

Виконання обов’язків головного лікаря покладено на Віктора Ткача – завідувача відділення гнійної хірургії та проктології

Голова Рівненської обласної ради Олександр Данильчук сьогодні підписав Розпорядження №37 «Про звільнення Зими І.Я.», відповідно до якого відбулося дострокове розірвання контракту з головним лікарем комунального підприємства «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради, повідомляє rivnenews.com.ua.

Своє рішення голова обласної ради прокоментував так:

«Приймаючи рішення щодо головного лікаря Рівненської обласної клінічної лікарні, я керувався передусім висновками комісії, яка здійснювала перевірку в закладі і з’ясовувала причини масового спалаху та зростання кількості хворих медпрацівників. Як керівник, який уклав контракт з Іваном Зимою, я не можу не реагувати на ті факти, які викладені в довідці розслідування, та на інші зазначені порушення».

Як керівник, який уклав контракт з Іваном Зимою, я не можу не реагувати на ті факти, які викладені в довідці розслідування, та на інші зазначені порушення.

Пунктом 3 даного Розпорядження виконання обов’язків головного лікаря комунального підприємства «Рівненська обласна клінічна лікарня» Рівненської обласної ради покладено на Віктора Ткача – завідувача відділення гнійної хірургії та проктології цього підприємства.