У центрі Києва поліція і Нацгвардія посилили заходи безпеки через заплановані мітинги - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.31 € 33.04
У центрі Києва поліція і Нацгвардія посилили заходи безпеки через заплановані мітинги

Урядовий квартал на посиленому контролі правоохоронців.

Фото LB.ua.

У центрі Києва поліція і Нацгвардія посилили заходи безпеки через заплановані мітинги

Можливе обмеження дорожнього руху

У Києві в урядовому кварталі поліція і Національна гвардія приступили до посиленого чергування в зв'язку з запланованими масовими акціями. Один з мітингів анонсований біля Кабінету Міністрів, повідомили в пресслужбі столичної поліції. Про це пише LB.ua.

«Для забезпечення публічної безпеки та порядку працівники структурних підрозділів столичної поліції, військові Нацгвардії, кінологи, вибухотехніки і поліція діалогу заступили на чергування», - йдеться в повідомленні.

Організатори заходів анонсували залучення авто до проведення акцій. У зв'язку з цим можливе обмеження дорожнього руху на окремих вулицях у центрі Києва. 

Відзначають, що організатори заходів анонсували залучення авто до проведення акцій. У зв'язку з цим можливе обмеження дорожнього руху на окремих вулицях у центрі Києва.

Правоохоронці закликали учасників мітингів дотримуватися норм законодавства та карантинних обмежень. Нагадаємо, що одним з анонсованих масових заходів є акція протесту власників авто на єврономерах. Вони планують провести акцію біля будівлі Кабінету Міністрів.