Камінь-Каширський відділ поліції нагадує про необхідність перереєструвати зброю - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
Камінь-Каширський відділ поліції нагадує про необхідність перереєструвати зброю

За правопорушення передбачене адміністративне покарання.

Фото facebook.com / Камінь-Каширський-Відділ-Поліції.

Камінь-Каширський відділ поліції нагадує про необхідність перереєструвати зброю

Правоохоронці нагадують, що володіння зброєю – це відповідальність не лише за себе, а й за оточуючих

На сьогоднішній день правоохоронців турбує перш за все, той факт, що деякі власники зброї до теперішнього часу забувають перереєстрували її. Про це інформує на сторінці у фейсбуці Камінь-Каширський відділ поліції.

Більшість просто забуває про необхідність продовження строку дозволу на зберігання зброї, але є й такі, котрі свідомо ігнорують вимоги законодавства, чим автоматично переходять у розряд правопорушників. То ж поліціянти інформують, що за це правопорушення законодавством передбачене адміністративне покарання.

Більшість просто забуває про необхідність продовження строку дозволу на зберігання зброї, але є й такі, котрі свідомо ігнорують вимоги законодавства, чим автоматично переходять у розряд правопорушників. 

Стаття 192 Кодексу України про адміністративні порушення передбачає, що за порушення громадянами встановлених строків реєстрації (перереєстрації) вогнепальної мисливської чи холодної зброї, а також пневматичної зброї калібру понад 4,5 міліметри і швидкістю польоту кулі понад 100 метрів за секунду або правил взяття їх на облік в органах внутрішніх справ у разі зміни місця проживання тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’яти до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Володіння зброєю – це відповідальність не лише за себе, а й за оточуючих.