Із лікарні, де помер волонтер АТО, зникли його паспорт і гроші - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
Із лікарні, де помер волонтер АТО, зникли його паспорт і гроші

Правоохоронці розшукують речі померлого волонтера.

Фото obozrevatel.com.

Із лікарні, де помер волонтер АТО, зникли його паспорт і гроші

Про кричущий випадок повідомила на своїй сторінці у Facebook колега загиблого Анна Майборода

Вона розповіла, що у Київській міській клінічній лікарні №4 зникли особисті речі українського волонтера АТО Віталія Панича, який помер у реанімації медустанови 7 червня, передає «Обозреватель».

Стоячи на сходах інфекційного відділення, слухаючи дружину Наталю, піднімається волосся від 10-денного пекла в пошуках лікування, діагнозу та людського ставлення... Про все це не зараз... Що зараз – звичайних слів не вистачає. Зникли документи: паспорт, ІНН код, телефон, гроші.

Жінка закликала підписників надати розголосу цій ситуації.

«Стоячи на сходах інфекційного відділення, слухаючи дружину Наталю, піднімається волосся від 10-денного пекла в пошуках лікування, діагнозу та людського ставлення... Про все це не зараз... Що зараз – звичайних слів не вистачає. Зникли документи: паспорт, ІНН код, телефон, гроші», – написала вона.

Жінка додала, що разом із дружиною загиблого волонтера вже викликали поліцію. Крім цього, попросила долучитися журналістів.

«Прошу поширення та залучення уваги максимального кола людей», – підкреслила Майборода.

Користувачів мережі обурило те, що трапилося, вони теж закликали відповідальні органи вплинути розслідувати інцидент у КМКЛ №4.

«Де це таке робиться? Просто не вкладається в голові, що навіть перед обличчям смерті декому занадто важко лишатися людьми», «Від почутого та прочитаного іноді дуже хочеться поїхати світ за очі, якнайдалі від всього того жаху, що відбувається в країні... Співчуваю...», «Якийсь треш – обкрадати хворих і померлих у лікарнях. Отримуючи при цьому волонтерську допомогу», , – обурюються українці.