Усе під контролем: у Володимирі та районі на самоізоляції перебувають понад півтисячі осіб - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 33.53
Усе під контролем: у Володимирі та районі на самоізоляції перебувають понад півтисячі осіб

Під наглядом люди, які повернулися з-за кордону і їх оточення.

Фото pixabay.com.

Усе під контролем: у Володимирі та районі на самоізоляції перебувають понад півтисячі осіб

Медперсонал спостерігає за станом здоров’я осіб, які повернулись з-за кордону (відповідно до списків)

Станом на 9 червня у місті Володимирі-Волинському та Володимир-Волинському районі на самоізоляції перебуває 547 осіб, із них 64 контактували з хворими на коронавірус. Про це інформує сайт Володимир-Волинської міськради. Було встановлено 64 особи, які мали прямий контакт із захворілими на коронавірус. На облік взято 5 контактних осіб. 

Встановлено 64 особи, які мали прямий контакт із захворілими на коронавірус. На облік взято 5 контактних осіб. 

Також лікарями та середнім медичним персоналом КП «Володимир-Волинський ЦПМД» проводиться спостереження за станом здоров’я осіб, які повернулись з-за кордону, згідно списків, наданих Володимир-Волинським ЛЦ ДСЕС. Від початку впроваджених карантинних заходів під наглядом знаходились 347 осіб, що перетнули кордон, і  208 членів їх сімей.

Нагадаємо, що у КП «Володимир-Волинський ЦПМД» створено 5 мобільних бригад, до складу яких входить середній медичний працівник і водій. Всього від початку епідемії ними проведено 127 виїздів, під час яких здійснено 135 забори зразків біологічного матеріалу для ПЛР-діагностики.