Закрити дитсадки та залізницю: як далі Волинь боротиметься з коронавірусом - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.30 € 33.13
Закрити дитсадки та залізницю: як  далі Волинь боротиметься з коронавірусом

Громадський транспорт поки курсуватиме, але з умовою заповнення на 50%.

Фото Укрінформ.

Закрити дитсадки та залізницю: як далі Волинь боротиметься з коронавірусом

У Волинській обласній державній адміністрації заявили, що хворих на коронавірус в області, в тому числі у Луцьку, більшає, тому подальших пом’якшень карантину не буде

Про це під час брифінгу у вівторок, 9 червня, заявила заступниця голови ОДА Тетяна Щербак, пише Перший.

Зі слів посадовиці, ОДА рекомендує «Укрзалізниці» зупинити рух потягів в області, а органам місцевого самоврядування – закрити спортзали та дитячі садки або зменшити кількість дітей у них. Але рішення тут – за місцевими радами. Громадський транспорт поки курсуватиме, але з умовою заповнення на 50%.

Так, за останній тиждень на Волині 16,48 нових хворих на 100 тисяч населення, тоді як Міністерство охорони здоров’я дозволяє послаблювати карантин, коли це число менше за 12.

Подальших послаблень карантину, зокрема відкриття ресторанів, розважальних центрів, кінотеатрів не буде. «Тенденція до зниження кількості хворих в області не зберігається. Продовжують виникати спалахи в медичних закладах, організованих колективах та сімейних вогнищах. За останню добу 34 нових хворих», – повідомила Тетяна Щербак.

Так, за останній тиждень на Волині 16,48 нових хворих на 100 тисяч населення, тоді як Міністерство охорони здоров’я дозволяє послаблювати карантин, коли це число менше за 12.

«У Луцьку показник 18,85. Ситуація критична – кількість хворих росте через те, що люди почали виходити в офіси. Люди, бережіть себе! Не виходьте без масок, не сідайте в тролейбуси без масок, уникайте місць масових скупчень», – сказала Тетяна Щербак.

Джерело: Перший.