Українка потрапила до Книги рекордів Гіннеса: зібрала найбільшу в світі колекцію предметів у вигляді жуків-сонечок - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.21 € 33.12
Українка потрапила до Книги рекордів Гіннеса: зібрала найбільшу в світі колекцію предметів у вигляді жуків-сонечок

Нічого собі!

Фото зі сторінки Лани Вєтрової у Facebook.

Українка потрапила до Книги рекордів Гіннеса: зібрала найбільшу в світі колекцію предметів у вигляді жуків-сонечок

Йдеться про 11680 екземплярів!

До світової Книги рекордів Гіннеса внесли колекціонерку з Дніпра Надію Комарову. Жінка зібрала найбільшу колекцію предметів у вигляді комах-сонечок.

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова, інформує УНІАН.

Після успішно пройденої процедури формування доказової бази рекорду за всіма міжнародними правилами та повного документального супроводу, Національний реєстр рекордів отримав підтвердження від Книги рекордів Гіннеса про внесення колекції «Найбільша колекція предметів у вигляді комах-сонечок» до розділу найвидатніших світових колекцій.

«Після успішно пройденої процедури формування доказової бази рекорду за всіма міжнародними правилами та повного документального супроводу, Національний реєстр рекордів отримав підтвердження від Книги рекордів Гіннеса про внесення колекції «Найбільша колекція предметів у вигляді комах-сонечок» до розділу найвидатніших світових колекцій», – зазначила вона. 

За її інформацією, Надія Комарова стала 52 українкою, які в різний час потрапили до Книги рекордів Гіннеса. Колекція мешканки Дніпра нараховує 11680 екземплярів. Диплом Книги рекордів жінка отримає 11 червня.