У Ковелі вручили відзнаки переможцям й учасникам міського творчого конкурсу серед дітей з особливими потребами - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.27 € 32.88
У Ковелі вручили відзнаки переможцям й учасникам міського творчого конкурсу серед дітей з особливими потребами

Онлайн-виставку переглянуло 340 людей.

Фото Ковельська міська рада.

У Ковелі вручили відзнаки переможцям й учасникам міського творчого конкурсу серед дітей з особливими потребами

Відбулось нагородження учасників щорічного міського конкурсу «Повір у себе і в тебе повірять інші» для дітей з особливими потребами

 

 340 небайдужих ковельчан відвідали онлайн - виставку та віддали свої голоси за доробки, які вразили найбільше. Усі роботи були яскраві та дуже талановиті, наповнені світлом та надією. 

340 небайдужих ковельчан відвідали онлайн - виставку та віддали свої голоси за доробки, які вразили найбільше.

 

 У категорії «Малюнки олівцем/фарбою» перше місце посіли роботи «Політаємо на парашутах кульбаби» Потапової Варвари ( 7 років) та «Відпочинок на морі - моя мрія» Герасимчука Іллі (11 років).
У категорії  «Інші техніки виконання»  безпрецендентну любов завоювала робота «Аплікація «Я зможу!» десятирічної Гаврилюк Маргарити.

 

 Переможцям вручено дипломи та подарунки. Всі учасники захоплюючого вернісажу також отримали заохочення. Адже кожна дитяча робота – унікальна. У ній - відтворення власного світу за допомогою олівця, акварелі, ниток, велика праця, емоції, мрії.
Ковельський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді бажає усім дітям здоров’я, витримки, творчих злетів.

Джерело: Ковельська міська рада.