У Вербі Володимир-Волинського району селяни не хочуть будівництва свинокомплексу - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.21 € 33.12
У Вербі Володимир-Волинського району селяни не хочуть будівництва свинокомплексу

Люди не хочуть, щоб було підприємство, яке при виробництві має забруднювальні середовище відходи.

Фото pixabay.com.

У Вербі Володимир-Волинського району селяни не хочуть будівництва свинокомплексу

Провели опитування та збори селян, де усі присутні висловились проти свинокомплексу у їхньому селі

Дізнавшись про плани фермерського господарства «Пан Продукт» щодо обладнання свинокомплексу у селі Верба на вулиці Ковельській, 1, яке заявило про намір для отримання дозволу на викиди шкідливих речовин, жителі  цього села вирішили висловити свою позицію. Про це інформує володимирська газета «Слово правди».

Як розповів депутат ОТГ Андрій Рой, для проведення опитування думки жителів села Верба та наближених до нього сіл Охнівка і Овадно було створено ініціативну групу, яка виготовила бланки опитувальника, де громадяни зазначали свої дані, висловлювали «за» чи «проти»  відкриття господарства, функціонування якого передбачає викиди забруднюючих речовин, та ставили підписи. Окрім того,  у вівторок біля клубу с.Верба відбулися збори селян, де усі присутні висловились проти свинокомплексу у їхньому селі.

Ініціативна група уже підготувала листи до райдержадміністрації, голови, депутатів ОТГ та народного депутата Ігоря Гузя із пропозицією підтримати громаду та не надавати фермерському підприємству дозволу на розміщення свинокомплексу у Вербі.

На цей час іще триває збір підписів, зазначив Андрій Рой, але  оскільки у бланках на сотню голосів уже припадає 90 «проти», є відповідне рішення зборів селян, то ініціативна група уже підготувала листи до райдержадміністрації, яка протягом місяця приймає зауваження та пропозиції з питань висловлених намірів господарства, голови та депутатів ОТГ та народного депутата Ігоря Гузя із пропозицією підтримати громаду та не надавати фермерському підприємству дозволу на розміщення свинокомплексу у Вербі.  Ці звернення разом із копіями підписних лист найближчим часом будуть передані адресатам.