Зеленський переписав італійську фірму на спонсорку «Слуги народу», - розслідування - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.25 € 32.89
Зеленський переписав італійську фірму на спонсорку «Слуги народу», - розслідування

Справи деяких сусідів Зеленського після його президентства пішли вгору.

Фото Прямий.

Зеленський переписав італійську фірму на спонсорку «Слуги народу», - розслідування

Президент України Володимир Зеленський переписав свій бізнес в Італії на «сусідку» з Кривого Рогу і за сумісництвом спонсорку «Слуги народу»

Про це пише «Прямий», посилаючи на розслідування у програмі «Watchdogs.Розслідування».

Наводимо текст сюжету:

«У серіалі «Слуга народу» президент Голобородько не добирає слів в описі зажерливих чиновників. А ось так виглядає вже реальна декларація за 2019 рік реального президента Зеленського:

  • зарплата 200 тисяч гривень на посаді президента;
  • загальний дохід родини - 28 мільйонів;
  • земельна ділянка 12 соток з будинком на 350 квадратів в елітному столичному передмісті;
  • 5 квартир у Києві в загальному на 1100 квадратів;
  • квартира в Ялті; і ще одна у Великій Британії;
  • 5 паркувальних місць.

Із цінного рухомого майна Зеленський задекларував 6 наручних годинників: два Breguet та по одному Tag Heuer, Roleх, Bovet та Piaget. У дружини президента є сережки та каблучка з діамантами. Також Зеленському належить LAND ROVER 2016 року випуску, а його дружина володіє MERCEDES-BENZ S 500 2014-го. А і ще дрібничка - вілла на 15 кімнат на 420 квадратів на узбережжі італійського курорту Форте-дей-Мармі.

На будинку в Італії зупинимось детальніше. Придбаний ще у 2015 році, але в декларації за 2017-ий рік кандидат Зеленський чомусь «забув» його вказати. І лише після викриття наших колег зі «Слідства.Інфо» таки зізнався про італійську нерухомість.

На будинку в Італії зупинимось детальніше. Придбаний ще у 2015 році, але в декларації за 2017-ий рік кандидат Зеленський чомусь «забув» його вказати. І лише після викриття наших колег зі «Слідства.Інфо» таки зізнався про італійську нерухомість. Оформлена вілла на таку собі італійську ТОВку «Сан Томмасо СРЛ», яку минулого року Зеленський вказав в декларації як свою власність. От тільки парадокс у декларації зразка 2020-го - будинок залишився, а компанії, яка офіційно ним володіє - вже немає. Ми не змогли оминути цього факту і почали вивчати закордонні реєстри.

ТОВкою «Сан Томмасо» в Італії нині володіє кіпрський офшор «Альдоранте лімітед», бенефіціаром якого до президентства теж був Зеленський. Але після кількох викриттів у ЗМІ, президент позбувся проблемних активів. Кіпрський офшор переписав на таку собі ΕΛΕΝΑ ΧΑΣΙΕΝΚΟ, а от в Італійській компанії у липні 19-го директором стає - Світлана Піщанська.

Хто ж така Світлана Піщанська, що заслужила керувати справами Зеленського в Італії? А тут все просто. Дві хвилини і гугл видає інформацію - жінка з Кривого Рогу, спонсор партії «Слуга народу». При чому в першій п’ятірці. Що цікаво, ще в 17-му році ця пані в забороненому в Україні «Вконтакті» була підписана на сторінки проросійського бойовика Ігоря Стрєлкова, російського патріарха Кирила, російського актора Івана Охлобистіна і репостила новини так званої «ДНР». Ще тоді, у 2019-му наші колеги навіть коментар встигли у неї взяти.

Хто ж така Світлана Піщанська, що заслужила керувати справами Зеленського в Італії? А тут все просто. Дві хвилини і гугл видає інформацію - жінка з Кривого Рогу, спонсор партії «Слуга народу».

«Я давно знаю Володимира (Зеленського, - ред.), ми з одного міста – росли в одному дворі», - розповіла Світлана.

Також вона запевнила, що кошти переказані партії – її особисті, доходи дозволяють жінці пожертвувати 145 тис. гривень. Але як можна призначити звичайну сусідку керувати власною компанією «Сан томмасо»? А це означає, що сусідка не зовсім звичайна!

Світлана Піщанська як директор Італійської компанії - то власні справи Зеленського, то її рідна сестра - Ольга Піщанська - це вже проблеми наші з вами. 2 вересня 19-го Зеленський своїм указом призначив її першим заступником голови Антимонопольного комітету України.

Що цікаво, ще в 17-му році ця пані в забороненому в Україні «Вконтакті» була підписана на сторінки проросійського бойовика Ігоря Стрєлкова, російського патріарха Кирила, російського актора Івана Охлобистіна і репостила новини так званої «ДНР».

Те що Ольга і Світлана - рідні сестри, сумнівів немає. Ось на сайті LinkedIn, Ольга підтверджує навички роботи Світлани і це доводить що вони не сторонні особи, а по-батькові - Станіславівна у обох жінок дає розуміння, що вони найімовірніше рідні сестри.

Раніше Ольга Піщанська займалась організацією закупівель ПАТ 2АрселорМіттал Кривий Ріг2. У той період нинішній голова АМКУ Юрій Терентьєв працював генеральним юрисконсультом «Арселору». У декларації Піщанська вказала, що володіє цінними паперами ПАТ «Арселорміттал Кривий Ріг».

Як говорив класик - свій до свого по своє. А тепер дивіться - майже 300 тисяч гривень спонсорської допомоги від Піщанської для Слуги народу і вуаля - вже не сусідка і родина твоя починає будувати круту політичну кар’єру. Але в народі такі штуки називаються дуже просто - хабар. Є пропозиція вводити в словниковий запас замість «кумівства» слово «сусідство», - йдеться в сюжеті.

 

Джерело: Прямий.