У волинській громаді мешканці заборгували комунальникам 654 тисячі гривень - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
У волинській громаді мешканці заборгували комунальникам 654 тисячі гривень

В ОТГ нагадують, що розрахуватися за комунпослуги можна через банківську установу, поштове відділення та касу комунального підприємства.

Фото pidgayci-gromada.gov.ua.

У волинській громаді мешканці заборгували комунальникам 654 тисячі гривень

Жителі Підгайцівської ОТГ не розрахувалися за вивезення твердих побутових відходів, водопостачання та водовідведення

Комунальне підприємство при сільській раді повідомляє, що станом на 01.06.2020 року заборгованість населення становить 654 000 гривень.

В ОТГ стверджують, що ситуація критична. Мовляв, комунальники не мають чим заправляти техніку, за що її ремонтувати та готуватися до нового опалювального сезону.

Будемо відключати від водопостачання злісних неплатників, а в тих, хто заборгував за вивіз твердих побутових відходів, не будемо їх забирати.

Як зазначив Підгайцівський сільський голова Юрій Семенюк, дефіцит обігових коштів в комунальному підприємстві може призвести до зупинення його роботи, а це – загроза вивозу сміття, роботі водонапірних башт, прибиранню та благоустрою наших населених пунктів.

«Будемо відключати від водопостачання злісних неплатників, а в тих, хто заборгував за вивіз твердих побутових відходів, не будемо їх забирати. Не братимемо сміття й в тих, хто не уклав з комунальним підприємством договір про вивезення, але виставляє його», - наголосив директор комунального підприємства Михайло Котов.