Волинська скрипалька презентувала... філософську рок-композицію (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.25 € 32.89
Волинська скрипалька презентувала... філософську рок-композицію (Відео)

Бажаємо творчого натхнення.

Фото із кліпу Наталії Горщар.

Волинська скрипалька презентувала... філософську рок-композицію (Відео)

Наталія Горщар порадувала шанувальників своєї творчості новою піснею

Цього разу скрипалька, вокалістка із Любешова записала разом із своїм гуртом «NatalikA» новий відеокліп «Мені тісно» на слова Миколи Шмигіна та музику Наталії Горщар. Про це сама композиторка повідомила у

.

«Мені тісно» - філософська рок-композиція... Україна – це скарбниця духовних цінностей, яку ми маємо захистити і зберегти, а відкривається вона просто – ключем пізнання, якого кожен українець отримує у спадок від своїх предків...», - зазначила Наталія Горщар. Музика, аранжування, електрогітара та вокал - Наталія Горщар, драм-машина - Сергій Горщар.

Минулої осені нашу землячку визнали найкращою в номінації «Співана поезія» на туристичному фестивалі «Вітрила пригод». 

Наталія Горщар у травні презентувала кліп, де виконала оперу «Знаменита «Time to say goodbye» (con te pertiro), яка була написана Франческо Сартори (музика) и Лучіо Кварантото (текст) для італійського оперного співака Андреа Бочелі. Він її виконував у дуеті з англійською оперною співачкою Сарою Брайтман. А для вас вона прозвучить у моєму виконанні разом із новим кліпом», - розповіла Наталія Горщар.

А трохи раніше, в березні – «Вальс сподівань» та хард-рок композицію. Слова до рок-балади «Химери ночі» написав любешівець Микола Шмигін, пані Наталія створила музику. Минулої осені нашу землячку визнали найкращою в номінації «Співана поезія» на туристичному фестивалі «Вітрила пригод». 


Передрук або відтворення у будь-якій формі цього матеріалу без письмової згоди volyn.com.ua заборонено.