Як у Володимирі-Волинському працюють контрольно-пропускні пункти - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.17 € 33.35
Як у Володимирі-Волинському працюють контрольно-пропускні пункти

Поліцейські на постах пояснюють людям, котрі прибувають на територію міста, карантинні вимоги та обмеження, яких необхідно дотримуватись.

Фото volodymyrrada.gov.ua.

Як у Володимирі-Волинському працюють контрольно-пропускні пункти

12 червня 3 контрольно-пропускні пункти запрацювали на виїздах з Володимира-Волинського до Нововолинська, Ковеля та Луцька

Такі пункти з можливими обмеженнями руху транспорту передбачено вимогами протоколу обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій для профілактики поширення COVID-19. На контрольно-пропускних пунктах працюють співробітники поліції, медики, рятувальники, інформує Володимир-Волинська міська рада.

Поліцейські на постах пояснюють людям, котрі прибувають на територію міста, карантинні вимоги та обмеження, яких необхідно дотримуватись. Медики перевіряють водіїв та пасажирів на наявність ознак респіраторних захворювань, роблять температурний скринінг і далі приймають рішення згідно протоколу.

Медики перевіряють водіїв та пасажирів на наявність ознак респіраторних захворювань, роблять температурний скринінг і далі приймають рішення згідно протоколу. 

У разі виявлення у водіїв чи пасажирів температури вищої 37 градусів персоналом викликається мобільна медична бригада, у разі виявлення температури вище 38 градусів працівники персоналу КПП зобов’язані викликати «екстрену медичну допомогу».

Нагадаємо, що попередньо у Володимирі було відмінено карантинні послаблення. Так, на місцевих дорогах обмежено рух громадського транспорту.